Елемент утворює оксид E₂O₅ , відносна молекулярна маса якого 142. Визначте невідомий елемент.


Ответы на вопрос

Отвечает Пузанова Вика.

Объяснение:

Мr(E₂O₅ )= 2x+5•16=2x+80

2x+80=142

2x=62

x=31 це фосфор, Р

Мr(Р₂O₅ )= 2•31+5•16=142