1)Рівняння руху автомобіля, який пересувається уздовж осі ОХ, має вигляд х=-500+50t (км). Знайдіть

координату автомобіля та модуль його переміщення через 12 хв після початку спостереження 2)першу чверть шляху автомобіль рухався зі швидкістю 30 м/с, а решту шляху зі швидкістю 54 км/год. Обчисліть середню швидкість руху автомобіляСрочно!!! Даю 100 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Санина Айана.

Ответ:

x=-490

v=50km/год

Объяснение:

Дано:

х=-500+50t(км)

t=12хв=0,2год

х1—?

S—?

Розв'язання :

х1=-500+50*0,2=-490(км)

1-й варіант розв'яску :

S=|x1-x0|=|-490+500|=10(км)

2-й варіант розв'яску:

V=50(км/год)

S=50*0,2=10(км)