5.24. Як зміниться енергія конденсатора, якщо його ємність збільшити у три рази, а заряд на його

обкладках змен шити у два рази,

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Алексей.
W1 = (g^2)/(2C)
W2 = ((q/3)^2)/(2C/3) = 3*g^21(9*2C) = 1/3
*(q^2)/(2C)
W2/W1= (1/3 *q^2)/(2C))/(g^2)/(2C)) = 1/3
W1 = 3W2 - уменьшиться в 3 раза