R 3. Визначте опір з'єднання резисторів, якщо відомо, що R 1= 20м; R2 = 3 0 м. R3 = 50m​


Ответы на вопрос

Отвечает Юрковская Настюша.

Объяснение:

Для знаходження загального опору з'єднання резисторів у сумісному з'єднанні (паралельному або послідовному), вам потрібно використовувати правила комбінації опорів.

Якщо резистори R1, R2 і R3 з'єднані послідовно, то загальний опір (R_total) обчислюється так:

R_total = R1 + R2 + R3

R_total = 20 мΩ + 30 мΩ + 50 мΩ

R_total = 100 мΩ

Якщо резистори R1, R2 і R3 з'єднані паралельно, то загальний опір (R_total) обчислюється так:

1 / R_total = 1 / R1 + 1 / R2 + 1 / R3

1 / R_total = 1 / 20 мΩ + 1 / 30 мΩ + 1 / 50 мΩ

Тут потрібно обчислити суму обернених значень, а потім обрати її обернене значення для отримання R_total:

1 / R_total = (3/60 + 2/60 + 1/60) мΩ

1 / R_total = 6/60 мΩ

Тепер обернемо це значення:

R_total = 60 / 6 мΩ

R_total = 10 мΩ

Отже, якщо резистори R1, R2 і R3 з'єднані паралельно, то загальний опір дорівнює 10 мΩ.