5. Вага хлопчика дорівнює 500 Н. Визначте його масу. g=10 Н/кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Вероника.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

Р=500 Н/кг

g=10 H/кг

m-?

При звичайному стані Fтяж=Р, отже Р=mg

m=P/g=500/10=50кг