Пішохід ішов 20 хв. зі швидкістю 4,2 км/год., потім 30 хв. зі швидкістю 5,4 км/год. Знайти середню

швидкість пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Качкин Данёк.

20-4,2=15,8

2)30-5,4 =24,6

3) 24,6-15,8= 8,8

ось вам і сережня швидкість

Отвечает Мергенева Ангелина.

Ответ:

0,192 км/г

Объяснение:

S1= 4,2 км - пройшов за 20 хв.

S2 = 5,4 км - пройшов за 30 хв.

S общ= S1+S2

4,2+5,4=9,6км - пройшов за 50 хв.

v = S:t

9,6 км : 50 хв.= 0,192 км/г