Що більше - маса вчителя фізкультури чи маса повітря в спортзалі, якщо маса вчителя 75 кг, а

розміри спортзалу 22х10х5 м? Об'ємом, який займає в спортзалі спортивний інвентар, знехтуйте (густина повітря 1,290 кг/м³) пожалуйста ответьте с условиям

Ответы на вопрос

Отвечает Шабаль Лилия.

Відповідь:

m(вч)=75кг

ρ=1,290кг/м³

розміри спортзалу 22х10х5 м

m(пов)-?

V(пов)= 22х10х5=1100м³

m(пов)=ρ*v=1,290*1100=1419кг

маса повітря в спортзалі більша

Пояснення: