Яка кількість теплоти виділиться протягом години в провіднику опором 10 Ом за сили струму 2 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Кривцов Коля.

Ответ:

Для розрахунку кількості теплоти виділеної в провіднику, можна використовувати закон Джоуля-Ленца. Формула для розрахунку теплоти (Q) в провіднику в даному випадку виглядає так:

Q = I^2 * R * t

Де:

- Q - кількість теплоти (в джоулях)

- I - сила струму (в амперах)

- R - опір провідника (в омах)

- t - час (в секундах)

Підставимо дані з вашого запиту в цю формулу:

I = 2 А (сила струму)

R = 10 Ом (опір провідника)

t = 1 година = 3600 секунд (переведено в секунди)

Q = (2^2) * 10 Ом * 3600 с = 4 * 10 Ом * 3600 с = 144000 Дж

Отже, кількість теплоти, яка виділиться протягом години в провіднику з опором 10 Ом за сили струму 2 А, становить 144 000 джоулів (або 144 кілоджоулів).