46 балів!!!СРОЧНО!!!На катоді електричної ванни з розчином мідного купоросу за 20 хв. виділилося

1,64 г міді. Амперметр , який включено в коло послідовно з ванною, показує струм 38 А. Визнач чи правильно проградуйовано амперметр, вказавши його реальні покази k=0.33*10^-6 кг/Кл Запиши лише числове значення відповіді з точністю до сотих без одиниць вимірювання та степеневих множників.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

t = 20 хв = 1200c

m = 0.00164 kг міді

I1 =  38 А

k=0.33*10^-6 кг/Кл

I2 = ?

m = I*t*k

I2 = m / (t*k) = 0.00164 / (1200*0.33*10^-6) == 4.14 A

Амперметр показывает неверные значения.