За 15 с велосипедист проїхав 300 м, за наступні 30 с — ще 1050 м. Знайдіть середню швидкість руху

велосипедиста на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Дулкай Ангелiнка.

Ответ:

Щоб знайти середню швидкість руху велосипедиста на всьому шляху, вам потрібно знайти загальний шлях, який він пройшов, і поділити його на загальний час.

Загальний шлях велосипедиста:

300 м + 1050 м = 1350 м

Загальний час, за який він проїхав цей шлях:

15 с + 30 с = 45 с

Тепер, щоб знайти середню швидкість, поділіть загальний шлях на загальний час:

Середня швидкість = Загальний шлях / Загальний час

Середня швидкість = 1350 м / 45 с = 30 м/с

Отже, середня швидкість руху велосипедиста на всьому шляху становить 30 метрів на секунду.