Три резистори опором 2, 4 та 6 Ом з’єднані послідовно. Загальна напруга на них дорівнює 36 В.

Знайти силу струму в ділянці кола та напругу на кожному з резисторів.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Владислав.

Ответ: 6В,   12В,     18В.

Объяснение:

Для знаходження сили струму в ділянці кола та напруги на кожному з резисторів можна використовувати закон Ома, який визначає зв'язок між напругою (V), опором (R) і силою струму (I) в електричному колі:

V = I * R

Спочатку ми можемо знайти загальний опір ділянки кола, що складається з трьох резисторів, які з'єднані послідовно. Опіри, які з'єднані послідовно, сумуються:

R_загальний = R1 + R2 + R3

R_загальний = 2 Ом + 4 Ом + 6 Ом

R_загальний = 12 Ом

Тепер ми можемо використовувати цей загальний опір і загальну напругу для знаходження сили струму:

V = I * R

36 В = I * 12 Ом

Щоб знайти силу струму (I), поділімо обидві сторони на 12 Ом:

I = 36 В / 12 Ом

I = 3 A

Тепер ми знаємо силу струму в ділянці кола, яка дорівнює 3 ампери (A).

Щоб знайти напругу на кожному резисторі, використовуємо закон Ома для кожного з них. Зараз ми знаємо силу струму (I = 3 A), і ми можемо знайти напругу на кожному резисторі, використовуючи їх опори:

Для першого резистора (R1 = 2 Ом):

V1 = I * R1

V1 = 3 A * 2 Ом

V1 = 6 В

Для другого резистора (R2 = 4 Ом):

V2 = I * R2

V2 = 3 A * 4 Ом

V2 = 12 В

Для третього резистора (R3 = 6 Ом):

V3 = I * R3

V3 = 3 A * 6 Ом

V3 = 18 В

Отже, напруга на першому резисторі дорівнює 6 В, на другому - 12 В, а на третьому - 18 В.