Три резистори опором 2, 8 та 5 Ом з'єднані послідовно. Напруга на третьому резисторі складає 10 В.

Знайти силу струму в ділянці кола, напругу на першому та другому резисторах та загальну напругу на ділянці. Накреслити схему.

Ответы на вопрос

Отвечает Левчук Максим.

Ответ:

Объяснение:

I1=I2=I3=I = U3 / R3 = 10 / 5 = 2 A

U1= R1*I = 2*2 = 4 B

U2= R2*I = 8*2 = 16 B

U = U1+U2+U3 = 4 + 16 + 10 = 30 B