6. 1 варіант Період коливань становить 0,25 с. Скільки коливань здійснить тіло за 8 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Вуколова Катя.

Ответ: 1920

Объяснение:

Дано:

Т=0,25с

t=8мин=480с

-------------------

n-?

Т=t/n

Отсюда:

n=t/T=480/0,25=1920