Найбільша швидкість в світі на автомобілі 1230 км/год встановлено англійцем Енді Грином на

реактивному автомобілі Thrust SSC 15 жовтня 1997 року в пустелі Блек-Рок (штат Невада,США). Перетворіть цю швидкість в СІ,результат округліть до трьох значущих цифр.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Даша.

Ответ: 341,667м/с

Объяснение:

Дано:

V=1230км/ч

------------------

СИ-?

Vcи=1230*1000/3600=341,6(6)=341,667м/с