При однаковій напрузі у першому провіднику сила струму 2А, а в другому 0,5А. Опір якого провідника

більший і у скільки paзiв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартышкин Алексей.

Ответ: 4

Объяснение:

Дано:

I1=2A

I2=0,5А

U1=U2

---------------

R2/R1-?

Согласно закона Ома:

I=U/R

Тогда:

U/R1=2

U/R2=0,5

2R1=0,5R2

4R1=R2

R2/R1=4