Визначте напругу на кінцях провідника,якщо сила струму в провіднику 2,0 А,а опір провідника

дорівнює 30 Ом. Варіанти відповідей:а) 15 Вб) 30 Вв) 45 Вг) 60 ВЗадачу розписати!

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Формула U=I*R
U=2*30=60В