Обчисліть внутрішню енергію ідеального газу який займає об'єм 50 л. а тиск в балоні становить 150

кПа

Ответы на вопрос

Отвечает Темучин Джемиль.
Дано: v=50*10^-3 м3; Р=15*10^4 Па Найти U. Решение: U=3 mRT /2M, из уравнения Менделеева-Клайперона PV=mRT/M; следовательно U=3PV/2 =3*15*10^4*50*10^-3/2=45*25*10 =11250Дж=11,25 кДж