Знайти енергію фотона ультрафіолетового проміння з довжиною хвилі 0,38 мкм


Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.
Λ=0,38 мкм=0,38 *10⁻⁶ м
с=3*10⁸ м/с - скорость света
h=6, 6 *10⁻³⁴ Дж*с -постоянная Планка
Е-?
Е=hc/λ
E= (6, 6 *10⁻³⁴ Дж*с *3*10⁸ м/с )/0,38 *10⁻⁶ м=52 *10⁻²⁰ Дж