Знайдіть жорсткість пружини,яка під двею сили 5Н видовжилася на 8см.


Ответы на вопрос

Отвечает Газизуллин Ринат.
K-? k=F÷x F=4 H, x=0.8м k= 4H÷0.8 м=5Н/м