первинна обмотка траансформатора має 600 витків.скільки витків у вторинній обмотці якщо

трансформатор призначений для підвещення напруги з220В до 380В

Ответы на вопрос

Отвечает Рябкова Алёна.
N1=600    U1=220 B    U2=380    n2=?
=====
U1/U2=n1/n2
n2=U2*n1/U1=380*600/220=1036
============================