Лазер кожні 10 с випромінює 6 • 10^-17 фотонів проміння, довжина хвилі якого 600 нм. Якою є

потуж­ність випромінювання лазера?

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.
Число фотонов излучаемых в одну секунду
n = N / t = 6*10¹⁷ / 10 с = 6*10¹⁶ с⁻¹
W₁ = h * c / λ - энергия одного фотона
W = W₁ * n = h * c * n / λ - энергия излучения лазера
W = 6,63*10⁻³⁴ Дж*с * 3*10⁸ м/с *6*10¹⁶ с⁻¹ / 6,00*10⁻⁷ м ≈ 2,0*10⁻² Вт = 20 мВт