Сила струму у відкритому коливальному контурі змінюється з часом за законом i=0,5sin1.5x10^5xl


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.
I=0,5 sin 1,5*10⁵t
λ-?
λ=с/ν,  с=3*10⁸ м/с, ν=ω/2π ,ω =1,5*10⁵ , ν=1,5*10⁵/2*π=0,24*10⁵ Гц
λ=3*10⁸/0,24*10⁵ =12,5*10³ м=12,5 км