Сила струму у відкритому коливальному контурі змінюється з часом за законом i = 0,01cos• 105

πt.Визначте довжину випромінювальної хвилі?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.

i = 0,01cos• 105 πt.

циклическая частота w=10^5π

частота v=w /2π =10^5π /2π=10^5 / 2

длина волны  λ=с/v =3*10^8 /10^5 / 2 =6*10^3 м = 6000 км

 

ответ 6*10^3 м = 6000 км