момент сили стержня 7 Н•м.Під дією сили4Н тіло обертається навколо нерухомої осі.Визначити плече

стержня!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Наташа.
M=7 Н*м      F=4 H    L=?
===
M=F*L
L=M/F=7/4=1.75 м
============================