сила струму в провіднику 200 мА.Протягом якого часу через поперечний переріз провідника приходить

заряд, що дорівнює 24 Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Канду Адриана.
I = q / t
Отсюда:
t = q / I = 24 / 0,200 = 120 с    или   2 минуты