Рівняння координати тіла, що рухається вздовж рсі ОХ має вигляд x=4-3t+t^2. Визначити початкову

координату, початкову швидкість і прискорення тіла. Обчислити переміщення, яке здійснило тіло за 4с.

Ответы на вопрос

Отвечает Оналов Дархан.
x=4-3t+t^2 
Начальная координата - свободный член уравнения x0 = 4 м
Скорость это первая производная
V=-3+2t    начальная скорость 
свободный член уравнения = 3 м/с
Ускорение это вторая производная
a=2 м/с^2
перемещение за 4 сек   x2=4-3*4+4^2=8м
S=x-x0=8-4=4м