Сорғының пайдалы қуаты 10кВт. 18 м тереңдіктен бір сағатта сорғы қандай көлемде су көтереді?


Ответы на вопрос

Отвечает Логачёва Кира.
A=N*t=ρVgh
V=N*t/ρgh=10000*3600/1000*10*18=200м³
Ответ: V=200м³