Напруга в мережі складає 120 В. Опір кожної з двох електричних ламп, які з'єднанні паралельно та

підключені до мережі, складає 240 Ом. Встановити силу струму в кожній лампі.

Ответы на вопрос

Отвечает Дергачева Оля.
U1 = U2 = 120 В
R1 = 240 Ом
R2 = 240 Ом

I = U/R

I1 = 120 В/240 Ом = 2 А
I2 = 120 В/240 Ом = 2 А