Допоможіть будьласка я даю 46 баллів 1.Заряд тіла дорівнює -6.4*10в -10 степени кл. Якій

кількості електронів відповідає цей заряд 2.Дві кульки мають заряди по 10 в -7 степени кл, перебувають на відстані 0,1м одна від одної. З якою силою вони взаємодіють? 3.Яка кількість теплоти виділяється в спіралі з опором 20 ам за 30хв, як що сила струму дорівнює 5А

Ответы на вопрос

Отвечает Тикото Владислава.
1) n = g/e
n = -6.5*10^-10 / 1.6*10^-19 = 4 * 10^9
2) F = kg^2/r ^2
F = 9 * 10^9 * (10^-7)^2 / (0,1)^2 = 9 * 10^-3 H
3) A = Q = I^2 * R * t
Q = 5^2 * 20 * 1800 = 900 000 Дж = 900кДж