При ріномірному збільшенісили струму від 1 А до 10 А за 100мс в котушці виникає ЕРС самоіндукція

200 В.Чому дорівнює індуктивність котушки?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.
E=L*dI/dt   dI=(I2-I1)=(10-1)=9 A
L=E*dt/dI=200*0,1/9=2,22 Гн
Отвечает Москаленко Надя.
Дано I1=1А    I2=10A     E=200В     L-?

E=L*ΔI\Δt


L=E*Δt\ΔI=200*0,1\9=20\9=2,2Гн