Під час спускання в шахту виявилося,що тиск повітря зріс на 42 мм ртутного стовпа.Яка приблизно

глибина шахти?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ксения.
Атмосферний тиск на рівні моря(0м) — 760 мм рт. ст.

Дано:
p1 = 42 мм рт. ст.     | Розв'язування : При опусканні на кожні 10,5                      —————————— м  піднімається тиск на 1 мм рт. ст. 
З умови задачі         h1 - ?                          відомо, що тиск повітря зріс на 42 мм рт. ст. Отже,                                               глибина шахти  становить h1 = 42 * 10,5 = 441 (м) 

                                     Відповідь: Глибина шахти приблизно становить 441 м.