з вершини вежі одночасно кинули два тіла зі швидкістю 5 м/с: одне - вертикатьно вгору, друге -

вертикально вниз. якою була відстань між тілами через 3 с після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Аманкелдиев Сұлтан.
Y1=yo+Vot-gt^2\2

y2=yo-Vot-gt^2\2

H=y1-y2=2Vo*t=2*5*3=30 м - ответ