Вантаж кинули вертикально вниз з початковою швидкістю 5 м/с. З якої висоти кинули вантаж, якщо він

падав 6 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.
V=5
t=2
S=Vt+(g(t^2)/2) g=10
S=5*6+(10*36)/2=210м