При напрузі на кінцях провідника 3 В сила струму в ньому дорівнює 0,8 А. Яка сила струму буде в

цьому провіднику, якщо напруга на ньому дорівнює 9 В

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.
По закону Ома U=I*R, тогда сопротивление заданной цепи R=3/0.8=3.75 Ом, и ток можно выразить формулой и вычислить I=U/R=9/3.75=2.4 А Ответ 2.4 А