Якою має бути площа поперечного перерізу алюмінієвого дроту , щоб його опір був таким самим як опір

нікелінового дроту перевізом 2 мм , якщо довжина однакова? УМОЛЯЮ! !!

Ответы на вопрос

Отвечает Ахремчик Яна.
Согласно ф-лы R=p*L/S    L=30м, R-однакове  при S(никел)=2мм², S(ал)-? р(алюминию)=0.029ом*мм²/м
р(никеліну)=0.4ом*мм²/м
В скільки разів опір алюмінію менший ві нікеліну: 0.4/0.029=13.79 раз
Зменшуємо поперечний переріз алюмінію в 13.79 раз: 2.0мм²/13.79=0.145мм²
Відповідь: S(ал)=0.145мм²