під дією сили 5H пружина розтягнулася на 10 см яку роботу виконує людина розтягуючи цю пружину на

125 см

Ответы на вопрос

Отвечает Неъматова Самира.
F1=k*x1
k=F1/x1=5/0,1=50 Н/м
A=k*x2^2/2=50*1,25^2/2=39 Дж