На яку висоту підніметься вода в грунті через його пористість , якщо діаметр грунтових капілярів

дорівнює 7,5*10-5 м, а вода повністю змочує грунт?

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Ярослава.
H=4*сигма/p*g*d=4*73*10^-3*10^-3/1000*10*7,5*10^-5=0,39 м