На реостат намотано 30 м нікелевого дроту з площею поперечного перерізу 0,45 мм в квадраті . Якою є

сила струму в реостаті , якщо напруга на його затискачах становить 140 В

Ответы на вопрос

Отвечает Панарин Евгений.
Находим сопротивление реостата R=p*L/s=0.4ом*мм²/м *30м/0.45мм²=26.66ом
I=U/R=140в/26.6ом=5.25а