На реостаті намотано 30м нікелевого дроту з площею поперечного перерізу 0.45мм. Якою є сила струму

в реостаті ,якщо напруга на його затискачах становить 140 В

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.
 Никелин???? R=p*L/S=0,42*30/0,45=28 Ом
I=U/R=140/28=5 A