Задача 1 За напруги 380 вольт електродвигун працює 0.5 хв. і при цьому витрачино 57 кДж енегрії.

Знайти силу струму. Задача 2 Яка енергія виділиться за 5 с. у спіралі електричної печі опір якої 800 Ом якщо сила струму дорівнює 3 амперам?

Ответы на вопрос

Отвечает Глинская Екатерина.
U=380 В
t=0,5 хв=30 с
Q=57 кДж=57000 Дж

I=?

I= \frac{P}{U} = \frac{Q}{Ut} = \frac{57000}{380*30} = 5 А (Дж / В /с)
Отвечает Субратов Максим.
U=380 В
t=0,5 xв=30 с
Q=57 к дж=57000 дж
I= P/U =Q/Ut= 57000/380*30= 5А (Дж/ В/ с)