площа меншого поршня гідравлічного преса 35 см квадратних, на нього діє сила 700 Н. Плащо більшого

поршня 525 см квадратних. Яка сила діє на більший поршень?

Ответы на вопрос

Отвечает Анточ Саня.
F1=700 H, S1=35 см^2=0.0035 м^2, S2=525 см^2=0.0525 м^2; F2=?
F1/S1=F2/S2, F2=F1*S2/S1=700*0.0525/0.0035=10500 H