Визначте за рівнянням руху х=10+5t+2t^2 рівнодійну силу, під дією якої тіло масою 5 кг рухається

прямолінійно.

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Марсель.
A(t)=x''(t)=4 м/с2
F=m*a=5*4=20 H