Визначте питомий опір матеріалу з якого виготовлена спіраль нагрівального елемента потужністю 1,1

квт? Довжина спіралі дорівнює 11м м поперечний переріз - 0,21мм² напруга в мережі становить 220 В

Ответы на вопрос

Отвечает Проскурякова Виктория.
P=1,1 кВт=1100 Вт
L=11 м
S=0,21 мм2
U=220 В

p=?

p=RS/L=US/IL=SU^2/PL=0,21 мм2 * 220 В * 220 В / 1100 Вт / 11 м=0,84 Ом*мм2/м.