Визначте питомий опiр матерiалу, з якого виготовлено спiраль нагрівального елемента потужністю 2.2

кВт довжина спіралі дорівнює 11 м поперечний переріз 0,21 м.м. квадратні , напруга в мережі становить 220 В ​

Ответы на вопрос

Отвечает Толеу Диас.

Відповідь:

0.42 Ом*мм^2/м

Пояснення:

Потужність можна знайти за формулою P=UI=U*U/R

Тоді опір можна знайти ще за іншою формулою R=ρL/S

Підставимо останню формулу в попередню та отримаємо P=U*U*S/ρL,

ρ=U*U*S/LP=220В*220В*0.21 мм^2/11м*2200 Вт=0.42 Ом*мм^2/м