Яка потужність струму в спіралі нагрівального елемента, виготовленого з нікеліну ( питомий опір

матеріалу ρ = 0,42.10-6 Ом. м)? Довжина спіралі 11 м, площа поперечного перерізу 0,21. 10-6м2, напруга в мережі 220 В. Відповідь подайте у ватах, введіть лише число.

Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Юлия.

Ответ: 2200

Объяснение:

Дано:

ρ = 0,42*10⁻⁶ Ом*м

l=11м

S=0,21*10⁻⁶м²

U=220В

-------------

Р-?

R=ρl/S=0,42*10⁻⁶*11/0,21*10⁻⁶=22 Ом

Р=U²/R=220²/22=2200Вт=2,2кВт