Швидкість надзвукового літака становить 400м/с. За який час літак прилетить 13,75 км ?


Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Валерия.
V=400m/s
S=100km=100•10^3m
t=?
t=S/V= 400/100•10^3=4•10^3s=4000s