Швидкість надзвукового літака становить 400м/с.Знайти за який час літак пролетить 100км


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Расиль.
100км=100000метров
v=S/t
v - скорость
t - время
S - путь
t=S/v
100000/400=250 секунд
ответ:250 секунд