СРОЧНО УМОЛЯЮ яким є питомий опір матеріалу , з якого виготовлена спіраль нагрівального елементу

потужністю 2200 вт? довжина спіралі 11м поперечний переріз 0,21 мм² напруга в мережі 220 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Мила.

Ответ:

Объяснение:

P =2200 Вт, U=220 В => I=P/U=10 А

U=220 В, I =10 А => R=U/I = 22 Ом

R = ro*L/S

ro = R*S/L = 22 Ом *0,21 мм² / 11 м = 0,42 Ом*мм²/м = 4,2*10^(-7) Ом*м