Допоможіть!!!!!!!!!!!!!! визначте на яку напругу розрахований електрокипятильник, який протягом 5

хв нагріває 200 г води від 15 С кипіння, за умов. що по його обмотці протікає струм 2 А. Втратами енергії знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулынбетова Жибек.
Cmt = UIT
Где t это дельта t = 100-15=85 градусов
T это время = 5*60 = 300 секунд
с = 4200 дж/кг*К
m = 0.2 кг
I сила тока = 2 А
U = cmt/IT = 4200*0,2*85/2*300 = 119 Вольт