гелікоптер масою 3 тонни піднявся на висоту 200м. яку роботу виконали цого двигун і на що вона

витрачена? g=10Н/кг. Допоможіть пліс срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Дима.
A=F×S
A=mg×S
A=3000×10×200
A=6000000